Освітянка з Канева Ольга Морокова здобула друге місце у фіналі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Дата: 20.05.2024 09:43

Днями стали відомі результати другого туру всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року – 2024» в номінації «Українська мова та література». Зауважимо, фінальний етап конкурсу відбувався 12-17 травня у Львові на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. За звання «Вчитель року» змагались 12 учасниць, серед яких - учитель з української мови та літератури Канівської спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Ольга Морокова.

Відповідно до результатів фінальних випробувань переможцями стали:

• Тетяна Ксьондзик, вчителька української мови та літератури Радивилівського ліцею №1 Рівненської області.
  • Ольга Морокова, вчителька української мови та літератури Канівської спеціалізованої школи №6 Черкаської області.
  • Оксана Логуш, учителька української мови та літератури Калуського ліцею №10 Івано-Франківської області.

Усіх переможців та дипломатів конкурсу нагороджено дипломами МОН України, а цікавим подарунком для них стала книга Наталі Хобзей «Наукові студії: діалектологія, етнолінгвістика, лексикографія»

– Вкотре педагоги Канівської громади серед кращих на вищому п'єдесталі освітянського олімпу України. Пишаємося перемогою нашої освітянки Ольги Морокової. Дякуємо за відданість своїй справі та відкритість до нових знань. Бажаємо нових перемог і здобутків, – зазначає міський голова Ігор Ренькас.