Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Стали відомі переможці міського етапу патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 20.05.2024 15:11
Кількість переглядів: 87

Фото без опису

Патріотичне виховання має чітку цільову настанову – готувати до захисту Батьківщини, і виступає невід’ємною складовою системи забезпечення національної безпеки України. Тому нині, як ніколи, потрібні нові підходи та шляхи до виховання патріотизму.

Тому, метою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

На відкриття першого етапу гри, на території Канівської санаторної школи, у п’ятницю, 17 травня ц.р.,  завітали секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова, начальник відділу освіти Надія Голда, директор Канівського міського центру національно-патріотичного виховання (Канівський міський центр туризму) Тетяна Дорошенко, голова міськрайонної організації ТСО України Олександр Бузницький та директор Канівської санаторної школи Сергій Гринець.

Юних учасників та їхніх наставників привітала секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова, яка від імені голови Ігоря Ренькаса подякувала за патріотизм та побажала успіхів і перемоги найсильнішій команді.

Загалом, участь у традиційних весняних змаганнях взяли 6 роїв з шкіл: ЗОШ №1 ім. Т.Г. Шевченка, ЗОШ №3, СпШ №6, Канівської санаторної школи, Межиріцького та Хмілянського ліцею. Кожна команда підготувала  свою атрибутику: назву рою, прапор, гасло та форму. Змагання розпочалися урочистою церемонією та виконанням Національного Гімну України.

Далі для команд чекали конкурсні випробовування, які складалися з 5 етапів: «Впоряд», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Саперна підготовка», «Метання гранати» та «Тактична підготовка».

За результатами гри команди посіли наступні місця:

I місце - рій «Побратими» Канівська санаторна школа (керівник Сергій Вдовіченко).

II місце - рій «Грім Литаврів» ЗОШ№ 1 ім.Т.Г.Шевченка (керівник Володимир Гурбич).

III місце - рій «Нащадки козаків»  Хмільнянський ліцей (керівник Олександр Болдирєв).

Такі змагання-випробування у черговий раз переконують, що виховання у традиціях українського козацтва сприяють формуванню в учнів активної громадянської позиції, почуття національної гідності і самовідданості, вихованню любові до України та готовності захищати свій край!

Дякуємо організаторам події, які долучаються до колективного патріотичного виховання нашої молоді.

Більше деталей про Гру можна дізнатися в соцмережі  Facebook – загальнодоступна група «І (територіальний) етап Гри «Джура» (м. Канів)».

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора