До уваги жителів мікрорайону Костянець

Дата: 20.05.2024 15:08

Адміністрація КП «Управління УВК» звернулася до жителів мікрорайону Костянець з проханням ощадливо використовувати питну воду.

«Шановні мешканці мікрорайону Костянець. Зважаючи на ліміти від НЕК «Укренерго», в Каневі діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії.

У зв’язку з значним використанням питної води мешканцями мікрорайону Костянець можлива відсутність водопостачання в години відключення електроенергії в даному мікрорайоні. Задля зменшення водоспоживання, прохання до мешканців мікрорайону Костянець не використовувати питну воду для поливів присадибних ділянок, городів, газонів тощо. Нагадуємо, згідно Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», питну воду слід використовувати для задоволення фізіологічних, санітарно-гігієнічних, побутових та господарських потреб. Дякуємо за розуміння! Приносимо вибачення за тимчасові незручності!», - йдеться у повідомленні адміністрації КП «Управління УВКГ».