Спортсменки з ДВК «Вікторія» здобули II місце на обласному етапі «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Дата: 21.05.2024 12:00

З 16 по 17 травня ц.р., у черкаському  спортивному залі СК «Дніпро» відбувся ІV (обласний) етап спортивних змагань з волейболу серед дівчат у межах проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

В фінальних змаганнях приймали участь п'ять команд переможців чотирьох районів Черкаської області та міста Черкаси, а саме: Шполянський ліцей №1 (Звенигородський район), Жашківський ліцей №1 (Уманський район), Великобурімська ЗОШ (Золотоніський район), команда Черкаської ЗОШ № 10 та Канівська ЗОШ №1 ім. Т.Г. Шевченка ДВК «Вікторя» (Черкаський район). Зауважимо, участь в змагання прийняли 274 команди закладів загальної середньої освіти з Черкаської області.

Команда Черкаської ЗОШ № 10 та команда ДВК «Вікторія» (Канівської ЗОШ №1 ім. Т.Г. Шевченка) здобули впевнені перемоги над своїми опонентками, тож змагалися за право стати переможцями IV обласного етапу між собою. В запеклій боротьбі проходив увесь матч. Першу партію з рахунком 25:17 виграли дівчати з ДВК «Вікторія» (Канівської  ЗОШ №1 ім. Т.Г Шевченка). Друга партія за дівчатами з міста Черкаси 25:15. Третя, вирішальна партія була наповнена справжньою боротьбою ще юних, але вже дуже досвідчених та професійних волейболісток. Нажаль, канівські дівчата поступилися з рахунком 16:14 програвши лише два пункти своїм суперницям.

• В результаті, дівчата з ДВК «Вікторія» здобули II місце. У ході гри спортсменки підкреслили свою виняткову готовність боротися на кожному етапі, витрачаючи неабияку енергію та ставлячи справжній колективний дух на передній план. Цікаво було спостерігати за напруженою грою, адже кожна команда прагнула перемоги, - повідомив в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Семенченко.

Склад команди ДВК «Вікторія» (Канівської ЗОШ№1 ім.Т.Г. Шевченка): Аліна Дітят'єва, Діана Москалець, Дар'я Авраменко, Світлана Горбунова, Софія Чупилка. Капітан команди: Поліна Чагорська, Аріна Сабурова, Яна Костючок, Анна Горовенко, Ангеліна Яркова.

Пишаємося спортивними здобутками команди канівчанок та висловлюємо подяку тренеру  Андрію Бурхацькому. Бажаємо продовжувати наполегливо тренуватися та досягати нових перемог.