Чергову подяку отримала Канівська міська рада від однієї з бригад «Азов» Національної гвардії України

Дата: 28.05.2024 09:30

Минулого тижня, 22 травня, українці вшановували Великого Кобзаря, видатного письменника, художника, гравера та  генія нашого народу – Тараса Шевченка.

Для громади Канева знаковою у цей день стала подяка, яку на Чернечій горі передав міському голові Ігорю Ренькасу представник 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України.

Бійці та командування цієї бригади висловлюють щиру подяку за підтримку, допомогу підрозділу та громадянську позицію.

Канівський міський голова, своєю чергою, подякував захисникам за їхню мужність і стійкість.

– Дякую всім, хто захищає Україну. Разом докладаємо до цього зусиль і продовжуємо допомагати ЗСУ, наголосив Ігор Ренькас.