До Дня захисту дітей у відділенні денного догляду для дітей з інвалідністю провели свято

Дата: 31.05.2024 10:37

Вже завтра, 1 червня ц.р., уся міжнародна спільнота відзначатиме День захисту дітей. У дітях – продовження кожної нації, її майбутнє та подальший розвиток. Українські діти сьогодні позбавлені щасливого та повноцінного дитинства – його безжально вкрала росія, котра розгорнула повномасштабну війну.

Тож щоб особливі діти відчули підтримку і турбот у такий складний період, відділення денного догляду для дітей з інвалідністю напередодні організувало для них свято.

– На дітлахів чекала цікава ігрова та розважальна програма, співи, танці та подарунки від громадської організації «Спілка «Друзі Канева» м. Фірзен (Німеччина) (Freunde von Kanew). Завершили захід солодким столом, який організувала депутат міськради Олена Воюцька, розповіла очільниця відділення денного догляду для дітей з інвалідністю Валентина Гребенюк.