Сьогодні – День захисту дітей. Вітаємо!

Дата: 01.06.2024 08:00

Дитяча посмішка і щасливі очі, мабуть, – найбільше багатство у світі, а свято Дня захисту дітей ще раз нагадує, що веселе і щасливе дитинство має бути у кожної дитини!

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради світлого, мирного життя, ми виховуємо маленьких українців, які неодмінно стануть гордістю нашої держави.

Наші милі малята, нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми. Щирих посмішок, приємних несподіванок, веселих та надійних друзів і мирного дитинства.

Прикметно, що сьогодні ми відзначаємо і Всесвітній день батьків. Тож нині хочу подякувати також усім, хто опікується дитячими долями: батькам, вихователям, вчителям, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам. Бажаю головного – мирного неба, а ще – добробуту і добра всім родинам.

Канівський міський голова                                                           Ігор РЕНЬКАС