Які роботи виконано КП «Управління ВКГ» у травні?

Дата: 05.06.2024 10:47

У травні ц.р. працівники КП «Управління УВКГ» виконали ряд ремонтних робіт, чистки каналізації та багато іншого.

Зокрема було:

• ліквідовано 19 поривів на водопровідних мережах;
  • замінено 86 м труби ø 63 по вул. Кирила Стеценка, 75 м труби ø 40 по вул. Дніпрова;
  • розпочато роботи по заміні водопроводу по вул. Торгова (прокопано 80 м. траншеї);
  • замінено насосні агрегати на свердловинах №13 і № 14, насосний агрегат на свердловині №3М та замінено колону свердловини глибиною 65 м;
  • виконано капітальний ремонт автомобіля УАЗ 3303, ремонт насосних агрегатів на водопровідній насосній станції «Підстінок», капітальний ремонт насосного агрегату на каналізаційній насосній станції №2;
  • замінено 1 каналізаційний люк ( вул. Шевченка 11) і 2 каналізаційних люки  (вул. Героїв Дніпра 45), 2 зворотних клапани ø 150 на каналізаційній насосній станції № 1.

Також проводились роботи з чистки зовнішньої каналізації, колекторів і гідродинамічна чистка засмічень каналізаційних мереж (було здійснено 62 виїзди).

Нагадаємо, у разі виникнення проблемних питань, жителі міста можуть звернутися до диспетчерської служби за тел. : (04736)3-30-26, +38(067)470-86-83.