Акція «Голоси дітей»: у Каневі вшанували пам'ять загиблих внаслідок агресії росії

Дата: 05.06.2024 12:37

У вівторок, 4 червня в Україні вшановували пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Цього року до акції «Голоси дітей», започаткованої першою леді Оленою Зеленською, долучилися найменші жителі Канівської громади, інформують у службі у справах дітей.

Так, на набережній річки Дніпро діти пов'язали паперові дзвіночки на металевій вербі. Вони символізують душі маленьких українців, чиї життя забрала війна. Ці дзвіночки стали тихим, але красномовним проявом скорботи та єднання перед обличчям трагедії.

Довідково. З початку повномасштабної війни від рук російських загарбників загинуло щонайменше 550 українських дітей, 1368 отримали поранення, а 2014 - зникли безвісти. І це лише офіційні дані, адже реальні цифри, ймовірно, значно більші.