Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Робоча група з вивчення питання оптимізації мережі закладів дошкільної освіти продовжує напрацьовувати можливі варіанти оптимізації

Дата: 07.06.2024 12:31
Кількість переглядів: 356

Фото без опису

Питання оптимізації закладів дошкільної освіти Канівської міської територіальної громади (МТГ) обговорили під час апаратної наради міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, яка відбулася у п’ятницю, 7 червня ц.р.

Зі слів заступниці міського голови Тетяни Жівотової, робоча група з вивчення питання оптимізації мережі закладів дошкільної освіти Канівської МТГ  має напрацювання, які потребують розгляду та подальшого затвердження депутатами на сесії міської ради.

– Наразі проведено три засідання робочої групи. Маємо пропозиції щодо оптимізації мережі садочків. Розуміємо, що це питання дуже непопулярне, але у той же час воно економічно обґрунтоване, адже у нашій громаді є заклади де середня наповнюваність групи – 4 дитини, на 1 вихователя. Загалом приміщення, які ймовірно вивільняться можна використовувати за іншим призначенням, а зекономлені кошти спрямувати на ремонти в дошкільних закладах, – зазначила Тетяна Жівотова.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження міського голови створено робочу групи з вивчення питання оптимізації мережі закладів дошкільної освіти у Канівській МТГ. Її створили для приведення освітньої мережі у відповідність до вимог законодавства та освітніх потреб населення, підвищення ефективності заходів щодо розвитку галузі освіти та економічної ефективності функціонування закладів дошкільної освіти у громаді. Відтак, робоча група має проаналізувати ефективність діяльності існуючої мережі закладів дошкільної освіти та доцільність її реорганізації з урахуванням демографічних показників.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора