Канівська міська рада отримала подяки за підтримку військових з Першої Президентської бригади «Буревій»

Дата: 10.06.2024 10:00

За активну  громадянську позицію, патріотизм і сприяння обороноздатності днями Канівська міська рада та міський голова Ігор Ренькас отримали подяки від Першої Президентської бригади Національної гвардії  України «Буревій». Їх передав канівець, майор Олег Квітко. Він, до слова, з 2015 року несе військову службу, а з початку повномасшабного вторгнення боронить Україну у найгарячіших точках фронту.

– Дякую, що захищаєте нас, ризикуючи найдорожчим – своїм життям та здоров’ям. Вдячний за відзнаки, але хочу зазначити, що це подяка не лише міській владі, а й всій громаді. Адже усі гуртом ми підтримуємо наших військових, –  подякував міський голова Ігор Ренькас.