Завтра у Каневі прощатимуться із 54-річним військовим Костянтином Годорожею

Дата: 13.06.2024 11:37

Знову тяжка втрата для Канівської громади… На війні поліг наш земляк – 54-річний канівець Костянтин Годорожа.

Захисник загинув під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. У лавах ЗСУ чоловік ніс службу на посаді головного сержанта – командира відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки. За час служби неодноразово отримував військові відзнаки, серед яких: «Золотий хрест», «92 окрема механізована бригада імені кошового отамана Івана Сірка. 20 років (2000-2020)», «Ветеран війни». У військового залишились мама, сестра, племінник, рідні, близькі, друзі.

Поховають Героя у п’ятницю, 14 червня ц.р., на центральному кладовищі (Алея Слави). Церемонія прощання розпочнеться орієнтовно о 11:00, біля культурного центру «Шевченко Hub». Відповідно до розпорядження міського голови, завтра у громаді оголошено День жалоби та трауру.

Канівський міський голова Ігор Ренькас, депутати міської ради та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого військового.

Вічна пам’ять, честь і шана захиснику!