В Каневі відбувся чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків та дівчат

Дата: 18.06.2024 11:11

У п’ятницю, 14 червня ц.р., в спортивному клубі  «Івазар» відбувся чемпіонат  з дзюдо серед юнаків та дівчат у вікових категоріях U-10, U-12, U-13, U-14, в якому взяли участь 60 спортсменів. Змагання були проведені спільними зусиллями Канівської міської ради та тренерами спортивного клубу «Івазар» Олександром та Володимиром Івановим.

Запеклі сутички, шалені емоції, спортивний азарт, радість перемоги і сльози поразки  панували на татамі, все це піднімало бойовий дух цих змагань.

На змагання завітали представники Канівської міської ради виконувач обов’язків начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Семенченко  та спеціаліст з охорони здоров’я  Олег Коваленко, аби підтримати юних спортсменів та вручити грамоти, медалі та подарунки надані Канівської міською радою переможцям та призерам чемпіонату.

• Для більшості дітей це були перші змагання на яких вони проявили вольові якості, жагу до перемоги і  придбали безцінний змагальний досвід,- зазначив Олександр Семенченко.

Бажаємо нашим юним спортсменам нових звершень на наступних змаганнях.