Наступного понеділка фахівці Держпродспоживслужби проведуть семінар у Каневі

Дата: 19.06.2024 14:13

Відповідну інформацію повідомили в управлінні економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.

«У понеділок, 24 червня ц.р. о 12:00 у приміщенні Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги відбудеться семінар (укриття), який проведуть фахівці Головного управління Держппродспоживслужби в Черкаській області. Учасники заходу зможуть ознайомитися із інформацією щодо захисту прав споживачів, попередження та зменшення тютюнових виробів, встановлення та застосування державних регульованих цін та державного ринкового нагляду тощо.

Також цього дня спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області  буде проведено  особистий прийом громадян з метою підвищення рівня їх поінформованості у сфері захисту прав споживачів.

Прийом буде здійснюватись за адресою: м. Канів вул. Енергетиків 159 (приміщення управління Держпродспоживслужби)  з 10-30 до 11-30 години», - йдеться у повідомленні управління економічного розвитку.