Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Дата: 19.06.2024 16:34

від 18.06.2024 № 299-р

Про проведення громадських слухань про розгляд детального плану території

Відповідно до норм статті 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», підпункту 13 пункту 43 «Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 року № 926, керуючись рішенням Канівської міської ради VII скликання від 19.12.2019 № 17–105 «Про Положення «Про громадські слухання в Канівській об’єднаній територіальній громаді», з метою врахування громадських інтересів у проєктах містобудівної документації,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Провести у Канівській міській територіальній громаді громадські слухання по питанню: «Про розгляд проєкту містобудівної документації «Детальний план території,                       обмеженої вул. Молодіжна (с. Пекарі), річкою Дніпро та землями державної власності (землі лісогосподарського призначення) за межами села Пекарі Черкаського району Черкаської області».

Дата проведення:   29  червня 2024 року
Початок: 10 година 00 хвилин
Місце проведення:  міський будинок культури (м. Канів, вул. Захисників України, 1)

2. Визначити, що замовником проєкту детального плану є Виконавчий комітет Канівської міської ради Черкаської області, а розробником є ФОП Чеберяк Ю.В., ГАП Чеберяк Ю.В.. Підставою для розроблення проєкту детального плану є рішення Канівської міської ради VIII скликання від 28.02.2024 № 16-1 «Про розроблення детального плану території, обмеженої вулицею Молодіжна (с. Пекарі), річкою Дніпро та землями державної власності (землі лісогосподарського призначення) за межами села Пекарі, Черкаського району Черкаської області».

3. Призначити відповідальним за підготовку та проведення громадських слухань начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради Ларису АРТЮК.

4. Призначити модератором та ведучим громадських слухань керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Володимира СВЯТЕЛИКА.

5. Начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради Ларису АРТЮК забезпечити можливість ознайомлення з проєктом містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої вул. Молодіжна (с. Пекарі), річкою Дніпро та землями державної власності (землі лісогосподарського призначення) за межами села Пекарі Черкаського району Черкаської області» в робочі дні та в робочий час, на базі управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради за адресою: м. Канів, вул. Шевченка, буд. 11, а також забезпечити ведення протоколу громадських слухань 29 червня 2024 року силами працівників управління містобудування та архітектури.

6. Визначити, що   письмові   пропозиції   до   проєкту   містобудівної   документації
«Детальний план території, обмеженої вул. Молодіжна (с. Пекарі), річкою Дніпро та землями державної власності (землі лісогосподарського призначення) за межами                                           села Пекарі Черкаського району Черкаської області», подаються з 18                              по 28 червня 2024 року до управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області у письмовому вигляді фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

7. Головного спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Анастасію ПУДОВКУ забезпечити оприлюднення оголошення про проведення громадських слухань на офіційному сайті Канівської ради www.kaniv-rada.gov.ua  згідно з додатком 1.

8. Начальника відділу культури виконавчого комітету Канівської міської ради Оксану ТРУФАНОВУ, директора міського будинку культури Вячеслава ВАШКЕВИЧА забезпечити підготовку приміщення міського будинку культури для проведення громадських слухань та аудіо/відео фіксацію заходу.

9. Керуючого справами виконавчого комітету міської ради Володимира СВЯТЕЛИКА, начальника організаційного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Сергія ТКАЧЕНКА, забезпечити проведення реєстрації учасників громадських слухань.

10. Працівникам апарату та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, задіяним у організації та проведенні Громадських слухань, вважати суботу                       29 червня 2024 року робочим днем.

11. Надати працівникам апарату та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, задіяним у організації та проведенні Громадських слухань, день відпочинку за роботу у вихідний день 29 червня 2024 року, згідно з додатком 2.

12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Володимира СВЯТЕЛИКА.

Міський голова Ігор РЕНЬКАС

Артюк 34486