29 червня 2024 року відбудуться громадські слухання

Дата: 19.06.2024 16:37

До уваги членів Канівської міської територіальної громади!

Розпорядженням міського голови від 18.06.2024 № 299-р оголошується проведення громадських слухань.

Порядок денний: «Про розгляд проєкту містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої вул. Молодіжна (с.Пекарі), річкою Дніпро та землями державної власності (землі лісогосподарського призначення) за межами села Пекарі Черкаського району Черкаської області».

Дата проведення:29 червня 2024 року

Місце проведення:міський будинок культури (вул. Захисників України, 1)

Час проведення: початок о 10 год. 00 хв., початок реєстрації учасників з 9 год.00 хв.

Запрошуються: члени Канівської міської територіальної громади, члени виконавчого комітету міської ради, депутати Канівської міської ради Черкаської області, депутати Черкаської обласної ради, представники політичних партій, громадських організацій та працівники профільних структурних підрозділів органу місцевого самоврядування.

Примітка:Увага !!! Для проведення реєстрації учасникам громадських слухань необхідно мати при собі паспорт або інший документ, що засвідчує місце реєстрації на території Канівської міської територіальної громади.

З проєктом Детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області за адресою: 19000, м. Канів, вул. Шевченка, 11. Письмові зауваження, доповнення та пропозиції до Детальногоплану території приймаються до 28 червня 2024 року за адресою: 19000, м. Канів, вул. Шевченка, 11.