Сьогодні – День державної служби. Вітаємо!

Дата: 23.06.2024 07:30

Саме з ефективної роботи державного службовця починається довіра до влади, формується імідж та ставлення до неї суспільства. І в мирний час, і зараз, в умовах війни, державні службовці достойно виконують свої обов’язки. Від вашої щоденної сумлінності, моральних якостей та честі залежить добробут наших громадян, особливо у такий складний для країни час.

Кожен на своєму місці і разом, ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного і місцевого управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови поліпшення життя народу.

Нехай ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Бажаю кожному з вас миру, витримки у всіх життєвих випробовуваннях, професійного зростання і міцного здоров’я!

Канівський міський голова                                                    Ігор Ренькас