Канівського ветерана Другої світової війни Онуфрія Полторацького вітали з днем народження

Дата: 25.06.2024 16:07

Сьогодні, 25 червня ц.р., канівському ветерану, учаснику бойових дій у Другій Світовій війні Онуфрію Полторацькому виповнилося 99 років. Чоловік уродженець села Ключники колишнього Канівського району. Пройшовши бойовий шлях від рядового до майора у військах протиповітряної оборони, з сім’єю переїхав до Канева. Працював на Канівській ГЕС.

У святковий день до найкращих побажань родини Онуфрія Федоровича, його внуків та правнуків приєдналися заступник міського голови Тетяна Жівотова та директор терцентру Антоніна Петренко. Вони, зокрема, передали вітання від міського голови Ігоря Ренькаса і голови ради ветеранів Василя Туліна. Також зичили імениннику здоров’я та дочекатися ще однієї Перемоги.