Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Мінветеранів оголошує конкурс для громадських організацій

Дата: 26.06.2024 11:28
Кількість переглядів: 41

Фото без опису

Міністерство у справах ветеранів України відновлює конкурсні програми для громадських організацій (спілок та обʼєднань), що працюють із ветеранами та ветеранками.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, фінансова підтримка інститутів громадянського суспільства була призупинена. Заявки подаються в електронній системі “Е-Конкурси” платформи ВзаємоДія  21 липня 2024 року.  Максимальна запитувана сума на реалізацію програми (заходу чи проєкту): 714,3 тисяч гривень. Загальний бюджет конкурсу: 5 мільйонів гривень. Переможців відбиратиме незалежна конкурсна комісія.

Конкурсні пропозиції мають відповідати таким пріоритетним напрямам і видам діяльності:

1. Формування оборонної свідомості та громадянської стійкості.

• організація заходів військово-патріотичного виховання у рамках підготовки громадян до національного спротиву (табори, вишколи, конкурси, курси підготовки, тренінги, навчальні семінари)

• інформаційно-просвітницькі, виховні заходи та кампанії із питань військово-патріотичного виховання (подкасти, брошури, буклети, лекції, презентації, відеоролики, круглі столи, майстер-класи, тренінги, семінари).

2. Популяризація історії українського опору збройній агресії рф проти України, а також інформації про подвиги ветеранів війни, проявлені під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України.

• видавництво книг та інших друкованих видань, мемуарів, художніх творів, виробництво  документальних та художніх фільмів, організація виставок.

Конкурсні вимоги:

1. загальнодержавні програми (проекти, заходи) мають бути реалізовані на території не менш як третини регіонів України та забезпечувати участь у них ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;

2. громадські об’єднання ветеранів війни – неприбуткові громадські організації та громадські спілки, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства та утворені з метою захисту прав і свобод, реалізації суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, та інших інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

Конкурсні пропозиції можуть подавати інститути громадянського суспільства, що зазначені у Реєстрі неприбуткових установ та організацій та зареєстровані як юридичні особи в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.

ГО можуть подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій. Подаються вони уповноваженою особою учасника конкурсу з накладенням електронного підпису. Після підписання конкурсна пропозиція не може бути зміненою. Тому обовʼязково перевірте усі дані.

Більше інформації за посиланням: https://mva.gov.ua/prescenter/category/86-novini/minveteraniv-ogoloshue-konkurs-dlya-gromadskih-organizatsiy

 

За інформацією Міністерства ветеранів України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора