28 червня – День Конституції України. Вітаємо!

Дата: 28.06.2024 08:25

Конституція – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Наша боротьба за свободу триває уже 10 років. Даючи відсіч агресору, ми продовжуємо рішуче відстоювати наші цінності, наше право на життя і свободу, усі ті фундаментальні принципи, які закріплює Конституція і на яких будується сучасна правова держава. Щодня кожен із нас боронить Україну на своєму фронті.

Нехай цей святковий день принесе вам радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаємо усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

Канівський міський голова                                                                            Ігор Ренькас