Понад 160 тисяч гривень виділять на оздоровлення дітей з інвалідністю та лікування військових з Канівської громади

Дата: 01.07.2024 09:23

Відповідні рішення про надання одноразової грошової допомоги у межах міської комплексної програми «Турбота» ухвалили депутати Канівської міської ради під час чергового засідання сесії, яке відбулося 27 червня ц.р.

Відтак, на оздоровлення виділено по 13 500 гривень для трьох родин канівців, які виховують дітей з інвалідністю (загальна сума – 40 500 гривень). Ще 120 тисяч гривень спрямують на проведення лікування і реабілітацію для двох важкопоранених військових.

Нагадаємо, депутати  міської ради також підтримали виділення одноразової грошової допомоги для мобілізованих та «контрактників» із Канівської громади.