Завтра у Каневі прощатимуться із загиблим на війні 38-річним Володимиром Радченком (ОНОВЛЕНО)

Дата: 02.07.2024 09:20

Сумна звістка знову сколихнула Канівську громаду – лави батальйону Небесних військ поповнив 38-річний захисник із Канева Володимир Радченко.

У лавах ЗСУ військовий ніс службу на посаді стрільця-санітара. Під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку захисник отримав важкі поранення. Був скерований в госпіталь у Дніпрі. Однак, від отриманих травм, воїн помер. У військового  із близьких залишились – мати, батько, син, сестра та племінниця.

Поховають Героя у середу, 3 липня ц.р., на центральному кладовищі (Алея Слави). Церемонія прощання розпочнеться орієнтовно об 11:00 годині, біля культурного центру "Шевченко Hub".Відповідно до розпорядження міського голови, завтра у громаді оголошено День жалоби та трауру.

Канівський міський голова Ігор Ренькас, депутати міської ради та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого військового.

Вічна пам’ять, честь і шана захиснику!