Депутати підтримали рішення про виділення коштів для двох військових з Канівської громади

Дата: 09.07.2024 12:56

У вівторок, 9 липня ц.р., відбулося продовження ІV чергового засідання ХVІІ сесії  Канівської міської ради VІІІ скликання. Де депутати одноголосно підтримали   рішення про надання одноразової грошової допомоги для двох військових з метою проведення дороговартісного лікування та реабілітації у межах міської комплексної програми «Турбота».

Відтак, 60 тисяч гривень буде спрямовано на проведення лікування та  реабілітацію. В ході засідання сесії також розглядалися земельні рішення, однак депутати, не дійшовши згоди в окремих питаннях розійшлися.  Тому, оголошена перерва в роботі сесії. Про дату і час продовження засідання повідомимо згодом.

Нагадаємо, 27 червня ц.р., депутати  міської ради вже підтримували виділення коштів на оздоровлення дітей з інвалідністю та виділення одноразової грошової допомоги для мобілізованих і «контрактників» із Канівської громади.