У Канівському ЦНАПі планують відкрити робочу зону «Єдине вікно»

Дата: 25.07.2024 15:51

У Центрі надання адміністративних послуг відкриють «Єдине вікно» з надання усього комплексу послуг ветеранам та членам їхніх родин. Відповідне рішення було ухвалено у вівторок, 24 липня ц.р.,  у ході засідання виконкому.

Для спрощення життя ветеранів та їхніх родин вже запроваджується підхід, який дасть можливість із одним пакетом документів звернутися у ЦНАП, який далі розповсюджуватиме отримані дані до всіх необхідних суб’єктів.

Створення у ЦНАПах «єдиного вікна» передбачатиме формування єдиної бази послуг для ветеранів війни та максимальну поінформованість про їхні можливості. Планується створити зручні, якісні та доступні умови отримання адмінпослуг з комплексним підходом до цього питання, щоб можна було отримати весь спектр послуг в одному місці від одного або декількох суб’єктів надання таких послуг.

Втім, попереду передбачена велика робота по приведенню відповідного приміщення до норм «Єдиного вікна» і всього управління «ЦНАП».