Завершила роботу 17-та сесія Канівської міської ради

Дата: 01.08.2024 14:42

У четвер, 1 серпня ц.р., відбулось продовження IV чергового засідання ХVII сесії Канівської міської ради VІІІ скликання. Участь у ньому прийняли 15 депутатів. Вже традиційно присутні хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих у російсько-українській війні.

Впродовж наступних чотирьох годин депутати підтримали проєкти рішень, що стосувалися  виділення одноразової грошової допомоги для мобілізованих осіб та «контрактників», надання коштів на лікування для військових та жителів громади, погодили програму розвитку земельних відносин Канівської МТГ на 2024-2029 роки  і розглянули земельні питання. Також у ході сесійного засідання виступила затупниця міського голови Галина Москаленко, яка поінформувала депутатів про роботу комунального підприємства «Управління ВКГ».

Більше подробиць – згодом.