Ще 640 тисяч гривень виділять з міського бюджету на одноразову допомогу для мобілізованих та «контрактників» з Канівської громади

Дата: 02.08.2024 11:25

Рішення «Про надання одноразової  грошової допомоги  особам, які мобілізовані або зараховані для проходження служби в ЗСУ за контрактом» одноголосно підтримали депутати Канівської міської ради у ході продовження засідання сесії, яке відбулося  1 серпня ц.р.

Так, відповідно до ухваленого рішення, одноразову допомогу нададуть ще для 32-ох осіб, з числа мобілізованих або зарахованих для проходження служби в ЗСУ за контрактом у розмірі 20 тис грн на особу. На це загалом спрямують 640 тис грн з бюджету у межах міської цільової програми підтримки Збройних Сил України  на 2024 рік.