У бою за незалежність України загинув 50-річний Андрій Назаренко

Дата: 03.08.2024 13:01

Чорний розділ історії поповнюється іменами славних оборонців новітньої України, котрі вступили у запеклу боротьбу проти російських загарбників та віддали власні життя за нашу свободу. На жаль, до лав небесного війська навічно увійде 50-річний канівець – Андрій Назаренко.

Захисник служив у лавах ЗСУ на посаді командира бойової машини. Під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку він загинув. У військового  із близьких залишились – батько, брат, дружина, діти, онуки.

Поховають Героя у понеділок, 5 серпня ц.р., на центральному кладовищі (Алея Слави). Церемонія прощання розпочнеться орієнтовно о 11:00, біля культурного центру «Шевченко Hub». Відповідно до розпорядження міського голови, завтра у громаді оголошено День жалоби та трауру.

Канівський міський голова Ігор Ренькас, депутати міської ради та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого військового.

Вічна пам’ять, честь і шана захиснику!