6 серпня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 05.08.2024 10:14

Членів виконавчого комітету Канівської міської ради скликають на чергове засідання, яке відбудеться у вівторок, 6 серпня ц.р.

У порядку денному заходу передбачено розгляд наступних питань:

• Про розподіл міжбюджетних трансфертів, передачу бюджетних призначень та перерозподіл видатків бюджету Канівської міської територіальної громади на 2024 рік.
  • Про затвердження звіту про  виконання бюджету Канівської міської територіальної громади  за 1 півріччя 2024 року.
  • Про  затвердження   Порядку  виплати щомісячної   стипендії   особам, яким виповнилось     100   і    більше років, мешканцям     Канівської       міської територіальної громади.
  • Про встановлення тарифів на теплову енергію,її виробництво, транспортування та постачання та послуги з постачання теплової енергії для населення бюджетних установ та організацій і  інших споживачів по Канівському КПТМ.
  • Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Канівської міської ради.
  • Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» (посмертно).
  • Різне.