Майже 270 тисяч гривень одноразової допомоги виділили на лікування для військових та жителів Канівської громади

Дата: 05.08.2024 14:48

Відповідні рішення були ухвалені під час засідання сесії Канівської міської ради, яке відбулося у четвер, 1 серпня ц.р. Кошти на одноразову допомогу виділено з місцевого бюджету у межах комплексної програми «Турбота».

Так, 170 тисяч гривень спрямують на лікування та реабілітацію для трьох військових. Ще 50 тисяч гривень виділять на лікування для двох жительок громади, а 48 тисяч гривень – для встановлення надгробку для померлого учасника бойових дій.

Нагадаємо, також у ході засідання сесії було виділено 640 тисяч гривень на одноразову допомогу мобілізованим та «контрактникам» з Канівської громади.