Канівців та гостей громади запрошують на благодійний захід «Дрони на перемогу» (ОНОВЛЕНО ЧАС ПОЧАТКУ ЗАХОДУ)

Дата: 06.08.2024 14:48

Цієї суботи, 10 серпня, канівці та гості громади можуть долучитися до благодійного заходу «Дрони на перемогу», який розпочнеться о 18:00 годині  на кіноконцертному майданчику імені Юрія Іллєнка.

Його організовують на підтримку 66-ої окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго за ініціативи ГО «Волонтер і КО» у співпраці з ветеранським простором «Патріот», БО «БФ» МХП – ГРОМАДІ», ГО «Патріоти рідного краю - Україна», КП «Агенція розвитку Канівської громади», міським відділом культури і відділом у справах сім’ї, молоді та спорту.

Учасників заходу чекають численні активності: тренування з фітнесу, арт-терапія для дітей, армреслінг, трак пул (перетягування вантажівки), показові навчання з пожежної безпеки, перетягування канату, творчі майстер-класи для дітей, а також майстер-класи з поводження зі зброєю, управління дронами та зупинці кровотечі. Також відбудеться благодійний аукціон.

Підтримка ЗСУ – це Ваша присутність!

Долучайтесь!