Канівські спортсмени здобули 11 нагород на відкритому чемпіонаті Черкаської області з боротьби самбо

Дата: 07.08.2024 11:28

На початку серпня ц.р. у Черкасах пройшов відкритий чемпіонат Черкаської області серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат старшого віку, а також кадетів, з боротьби самбо.

Змагання зібрали близько ста учасників з Черкас, Канева, Корсуня-Шевченківського, Драбова, Чорнобая, Черкаського району, Шполи та з Олександрівки (Кіровоградська область). Збірну Канева представляли самбісти спортивного клубу «Івазар», які боролись як у своїх вікових категоріях, так і у старших. Загалом вони здобули 11нагород.

Здобутки наших спортсменів:

• Матвій Воропай – 1 місце (U-16), 3 місце (U-18).
  • Тимофій Воропай – 3 місце (U-16), 3 місце (U-18).
  • Дмитро Лисак – 2 місце  (U-18), 2 місце  (U-20).
  • Іван Шабала – 3 місце (U-16), 3 місце  (U-18).
  • Євген Анісімов – 3 місце (U-16).
  • Андрій Фєшкін – 3 місце  (U-18).
  • Богдан Луцишин – 3 місце (U-18).

До слова, гарний настрій канівським самбістам створила група підтримки дівчат зі спортивного клубу «ІВАЗАР», які шалено вболівали за наших хлопців.