У Канівському міському центрі соціальних служб шукають фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб

Дата: 21.08.2024 12:12

Вже зовсім скоро у громадах України почнуть працювати фахівці із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

«Такий фахівець це перша особа, яка зустрічає ветерана чи ветеранку після повернення в громаду, забезпечує інформаційний супровід та підтримку, консультує щодо отримання статусів, житла, проходження реабілітації, працевлаштування тощо», пояснюють у Канівському міському центрі соціальних служб.

Відтак, в установі оголосили прийом заяв від кандидатів на цю посаду. Усю необхідну інформацію для довідок можна отримати за телефонами Канівського міського центру соціальних служб: (04736) 3-12-22, (04736) 3-42-09, 0 (63) 504 92 49.