Капітану поліції Руслану Сліпцю посмертно присвоїли відзнаку «За заслуги перед містом Канів»

Дата: 21.08.2024 14:46

Відповідне рішення «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» (посмертно) було ухвалено 21 серпня ц.р. у ході чергового засідання виконкому, за ініціативою міського голови Ігоря Ренькаса.

Нагадаємо, 41-річний житель Канева, уродженець села Межиріч - Руслан Сліпець загинув 9 серпня ц.р.  під час ворожого обстрілу на Донецькому напрямку. Оборонець був капітаном поліції, служив у відділі поліції  №1 міста  Канева. Під час повномасштабного вторгнення приєднався до об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють». Ніс службу на посаді інспектора взводу батальйону спеціальних операцій «Еней». У захисника залишилися мама, брат, дружина, сестри, племінники, друзі, колеги та побратими.

Поховали Героя 11 серпня ц.р. у селі Межиріч.