Два кольори сміливості: Україна відзначає День Державного прапора

Дата: 23.08.2024 08:10

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів встановлено День Державного Прапора України – щорічно 23 серпня. Синьо-жовтий стяг став не лише візуальним виявом національного обличчя, а й символом свободи та незламної волі народу.

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Сьогодні – це не просто данина поваги символу держави, що пройшов довгий, героїчний, часом трагічний шлях. Нині під рідним прапором український народ здобуває свою віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Оберігаймо, шануймо та поважаймо наш синьо-жовтий прапор! Бережімо ці два кольори у серці. І нехай під синьо-жовтим прапором свободи з'єднається весь український народ! Зі святом нас, українці!

З Днем Державного прапора України!