1 вересня – День знань. Зі святом!

Дата: 01.09.2024 08:00

Нині учні, студенти, вчителі, викладачі та батьки нарешті розпочинають відлік часу нового навчального року. На жаль, цьогорічний День знань має гіркий присмак — у країні триває повномасштабна війна. Втім, навіть попри війну це свято не перестає бути особливим для кожного з нас.

Адже для когось це хвилюючий перший клас, а для когось – відповідальний рік перед вступом до вишу. Учні та студенти, пам'ятайте, що відповідальне ставлення до навчання — це інвестиція у власне майбутнє та ваш внесок у перемогу. Поважайте викладачів, знаходьте друзів, мрійте, досягайте успіхів. Нехай кожен день навчання буде плідним, насиченим, цікавим і важливим. Педагогам — сил, наснаги, творчого натхнення у непростій та відповідальній праці. А батькам — витримки та віри в щасливу долю їхніх дітей.

Зі святом Вас усіх — із Днем знань.

З початком нового навчального року!

Усім нам — перемоги та мирного, безхмарного українського неба над головою!