Близько 80 000 грн надійде до бюджету громади від фермерів-порушників земельного законодавства

Дата: 04.09.2024 11:10

У середу, 4 вересня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету було затверджено відповідні акти з визначення збитків Канівській міській раді, заподіяних внаслідок порушення земельного законодавства.

За словами начальника відділу комунального майна та земельних ресурсів Наталії Єфіменко, керівники чотирьох фермерських господарств, що розташовані в адміністративних межах Канівської міської об’єднаної територіальної громади, звернулися з наміром сплатити відповідні кошти до бюджету міської ради.

Таким чином до скарбниці громади надійде 77 683 грн. Однак, таких порушників земельного законодавства значно більше, тож робота в цьому напрямі продовжується.