Канівські медики вакцинують працівників просто на робочих місцях у Каневі

Дата: 13.09.2024 11:47

Кампанія з вакцинації жителів Канівської МТГ від дифтерії та правцю триває. Для того, щоб убезпечити максимальну кількість людей від захворювань та підвищити їх імунітет представники Канівського Центру первинної медико-санітарної допомоги практикують виїзди на великі підприємства для проведення вакцинації працівників просто на робочому місці.

Про це  в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів, старостами сіл громади та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 13 вересня ц.р., повідомила керівник закладу Наталія Горьова.

- На цьому тижні виїжджали на КП «Управління ВКГ». Також плануємо такі виїзди здійснити до комунальних підприємств «ЖЕК», «Місто», теплових мереж, - зазначила директор Центру ПМСД та закликала усіх жителів громади дбати про своє здоров’я та здійснювати превентивні заходи.