Несправедлива і непоправна втрата: у Каневі попрощаються із військовим Денисом Зоріним

Дата: 14.09.2024 13:34

Чергова болюча новина сколихнула Канівську громаду. Під час проходження реабілітації після тяжкого поранення внаслідок участі у бойових діях у російсько-українській війні помер 38-річний військовослужбовець з Канева Денис ЗОРІН.

Внаслідок бойових дій чоловік отримав тяжку контузію. Тоді він втратив і бойового побратима Андрія Назаренка, з яким громада Канева навіки попрощалася 5 серпня ц.р. Як виявилося, той бій був останнім і для Дениса...

У Героя залишилися мама, рідні та близькі.

Поховають захисника у неділю, 15 вересня ц.р., на центральному кладовищі (Алея Слави). Церемонія прощання розпочнеться орієнтовно о 10:30, біля культурного центру «Шевченко Hub». Відповідно до розпорядження міського голови  у громаді в цей день оголошено День жалоби та трауру.

Канівський міський голова Ігор Ренькас, депутати міської ради та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким померлого військового.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!