Обірвалося життя депутата Канівської міської ради IV скликання Василя Семиволоса

Дата: 04.10.2024 14:34

На 74 році життя раптово зупинилося серце депутата Канівської міської ради IV скликання (2002 – 2006 років) Василя Семиволоса.

Завжди привітний, активний… Так про нього відгукується багато канівців. Значну частину життя В.Семиволос пропрацював у Канівському комунальному підприємстві «ЖЕК», де служив людям, покращуючи їх добробут.

За свої самовідданість та небайдужість був обраний до депутатського корпусу Канівської міської ради у 2002-2006 роках, і гідно представляв інтереси своїх виборців – жителів Канева, доклав чимало зусиль до розбудови України як незалежної і соборної держави.

Канівський міський голова Ігор Ренькас та виконавчий комітет міської ради висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Василя Сергійовича. Нехай добрий, світлий спомин про нього назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав, любив та шанував його.

Вічна та світла пам'ять...