24 жовтня ц.р. депутатів Канівської міської ради скликають на чергове засідання сесії

Дата: 07.10.2024 12:28

Канівська міська рада повідомляє, що І чергове засідання ХІХ сесії міської ради VIІІ скликання відбудеться 24 жовтня 2024 року о 09 год. 00 хв. в приміщенні міського будинку культури за адресою: вул. Захисників України, 1,  м. Канів.

На розгляд сесії виноситься наступний порядок денний:

1. Про затвердження Програми щодо реалізації Концепції державної міграційної політики в Канівській територіальній громаді на 2024 - 2025 роки.
  2. Про схвалення проєкту договору про припинення співробітництва територіальних громад.
  3. Про затвердження Програми для кривдників на території Канівської міської територіальної громади на 2024 -2028 роки.
  4. Про хід виконання комплексної  програми «Турбота» Канівської міської територіальної громади на 2022-2027 роки» у 2022-2023 роках.
  5. Земельні питання.
  6. Різне.

З 14 по 18 жовтня 2024 року – засідання постійних профільних комісій Канівської міської ради. Запрошуються керівники підприємств, установ, організацій Канівської громади, керівник Канівського відділу Смілянської окружної прокуратури, начальник відділу поліції №1  Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, депутати обласної ради, голови вуличних та квартальних комітетів.