17 жовтня ц.р. відбудеться позачергове засідання сесії Канівської міської ради

Дата: 10.10.2024 09:21

У четвер, 17 жовтня ц.р., депутатів Канівської міської ради скликають на І позачергове засідання ХIX сесії Канівської міської ради VІІІ скликання, яке відбудеться о 9 годині в приміщенні міського будинку культури за адресою: вул. Захисників України, 1  м. Канів.

На розгляд сесії виноситься наступний порядок денний:

- Про внесення змін до рішення Канівської міської ради від  28.02.2024  № 16-44 «Про бюджет Канівської міської територіальної громади на 2024 рік» (2355400000).

- Про надання одноразової грошової допомоги особам, які мобілізовані або зараховані для проходження служби в ЗСУ за контрактом  та інших військових формуваннях, що приймають участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

- Різне.