Консультація з громадськістю щодо проведення інформаційного аудиту відкритих даних в Канівській міській раді у 2024 році

Дата: 10.10.2024 10:23

З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності Канівської міської ради, на виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» проводиться інформаційний аудит відкритих даних. До заходів інформаційного аудиту включені консультації з громадськістю шляхом проведення електронного опитування громадян.

Опитування здійснюється за е-формою – ВІДКРИТИ ФОРМУ ДЛЯ ОПИТУВАННЯ

Опитування проводитимуться у період з 10 по 22 жовтня 2024 року.

Інформаційний аудит проводиться з метою дослідження публічної інформації, ефективного управління даними та вирішення питань доступу до публічної інформації.

Ваша активна участь дасть можливість визначити пріоритетні сфери та вирішити питання, що стосуються доступу до публічної інформації.