ДВК «Вікторія» – переможці чемпіонату Черкаської області з волейболу

Дата: 15.10.2024 09:15

У неділю, 13 жовтня ц.р., у спортивних залах ЗОШ №1 ім. Т .Г. Шевченка та ЗОШ №4 відбувся чемпіонат Черкаської області з волейболу серед дівчат 2012 р.н. Участь у змаганнях взяли 6 команд: Черкаси-1, Черкаси-2, «Avion» (Паланська громада), команда з села Мліїв та Шполи. Наше місто представляла команда ДВК «Вікторія» під керівництвом тренера викладача Наталії Кузнєцової.

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

I місце – ДВК «Вікторія» (Канів);

II місце – Черкаси-1;

III місце – Черкаси -2.

Серед кращих гравців Канівської команди ДВК «Вікторія» –  Кіра Куценко (ЗОШ №4), Поліна Плохута (ЗОШ №4), Поліна Лимар (ЗОШ №6). Переможці і призери нагороджені медалями та грамотами.

Змагання відбулися за підтримки Черкаського обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради. Організатори змагань дякують адміністраціям шкіл ЗОШ №1 ім. Т. Г. Шевченка та ЗОШ №4 за надані спортивні зали для проведення чемпіонату.