Канівські спортсменки вибороли «срібло» на міжобласному турнірі з волейболу у Обухові

Дата: 21.10.2024 14:33

Канівські спортсмени продовжують підкорювати спортивний олімп, результативно виступаючи на спортивних заходах міжобласного рівня.

Так, у неділю, 20 жовтня ц.р., у місті Обухів відбувся міжобласний жіночий турнір з волейболу. Участь у ньому приймали шість команд: «Фантом» (Обухів), «Яблуневий», «Viva» (Миронівка),  «Колобки» (Київ), ДВК «Вікторія» Канів-1 та Канів-2. Змагання проводили по коловій системі у двох спортивних залах.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда «Яблуневого»;

ІІ місце – команда ДВК «Вікторія»  Канів-1;

ІІІ місце – команда «Фантом».

Під час нагородження були відмічені кращі гравці команд, серед них: Дарина Онуфрієнко і Поліна Плохута (ЗОШ№4).

«Спортсменки стомилися, але отримали задоволення і закріпили свої навички. Дівчата з команди ДВК «Вікторія» Канів-2 їздили за досвідом у межах підготовки до Всеукраїнських змагань «Пліч о Пліч». Дякуємо захисникам України за мирне небо підчас змагань,а також за підтримку відділу у справах сім'ї,молоді і спорту виконавчого комітету Канівської міської ради», – зазначає у своєму дописі тренер команд Наталія Кузнєцова.