На цьому тижні у Каневі ввімкнуть централізоване опалення

Дата: 21.10.2024 15:30

Рішення «Про початок опалювального періоду 2024-2025 років» ухвалено в ході останнього позачергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у понеділок, 21 жовтня ц.р.

Таким чином опалювальний сезон у Каневі стартує в середу, 23 жовтня ц.р. Цього дня директору Канівського КПТМ Олексію Панчуку доручено провести запуск центральної котельні, котельні Канівського коледжу культури і мистецтв, котельні західного мікрорайону тощо.

Першочергово опалення вмикатимуть у медичних закладах та дитсадках. Відповідно до графіку КП «ЖЕК» запускатиме системи опалення і в житлових багатоквартирних будинках міста. У зв’язку з осінніми канікулами у школи подадуть тепло з 1 листопада ц.р.

Заклади, які опалюються котельнями з використанням альтернативних джерел енергії, розпочнуть опалювальний період:

• ДНЗ «Сонечко» - 22 жовтня ц.р.;
  • КП «Міський стадіон» (в тому числі ДЮСШ) – 22 жовтня ц.р.;
  • ЗОШ №1 – 1 листопада ц.р.;
  • ЗОШ №3 – листопада ц.р.;
  • адміністративна будівля гімназії ім. І. Франка – 1 листопада ц.р.

В свою чергу комунальники нагадують про важливість своєчасної оплати за комунальні послуги. Наявність тепла в наших оселях цієї зими – це наша спільна відповідальність.