Сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя

Дата: 22.10.2024 10:16

Канівські рятівники нагадують: дотримання правил пожежної безпеки вдома допомагає уникнути небезпечних ситуацій, зберігаючи життя і майно.

Перевіряйте стан електропроводки, уникайте перевантаження розеток і вимикайте прилади, коли ними не користуєтесь. Не використовуйте пошкоджені пристрої. Тримайте обігрівачі подалі від горючих матеріалів, не залишайте їх без нагляду. Зберігайте їх подалі від джерел тепла в закритих ємностях, особливо бензин і розчинники. Не куріть у ліжку чи на дивані, завжди гасіть цигарки повністю. Газові балони і електроприлади з високою потужністю можуть бути небезпечними при несправностях. Перевіряйте їх справність та уникайте витоків газу.

Завжди пам’ятайте: у разі виникнення надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101!

Нагадаємо, 23 жовтня ц.р. у Каневі стартує опалювальний сезон.