Канів зупинився в знак шани та вдячності полеглим Героям

Дата: 25.10.2024 09:55

У п’ятницю, 25 жовтня ц.р., середмістя Канева завмерло в знак поваги та вдячності до загиблих Захисників України.

Цього дня розпочинається цикл мирних акцій, ініційованих громадською організацією «Покликані жити» з перекриттям дорожнього руху в центрі міста, що триватимуть до 17 листопада ц.р.

Члени організації, активісти та небайдужі канівці вийшли на пішохідні переходи, аби зупинити рух транспорту та нагадати жителям громади про загальнонаціональну хвилину мовчання.

Представники Канівської міської ради та структурних підрозділів виконавчого комітету на чолі з міським головою Ігорем Ренькасом також долучилися до вшанування наших воїнів, які віддали найдорожче – наше життя

- Акція триває одну хвилину. Ця хвилина нічого не вирішить у вашому житті. Зупиніться! Вийдіть з машини. Віддайте шану нашим полеглим Героям, - закликав міський голова канівців та подякував ініціаторам акції.

Нагадаємо, з 2022 року на виконання Указу Президента України щодня о 9-00 годині в Україні оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам’яті загиблих унаслідок Збройної агресії рф.