Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Захворюваність на ГРВІ та COVID-19 у Каневі: яка ситуація за останній тиждень

Дата: 29.12.2025 15:13
Кількість переглядів: 84

Фото без опису

Інформацію щодо захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, включаючи коронавірусну інфекцію (COVID-19) та пневмонії, надає Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги.

Так, за інформацією медиків у період з 19 по 24 грудня ц.р. спостерігається зниження рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, зокрема й на COVID-19.

Загалом захворіли 173 пацієнти, що значно менше порівняно з попереднім тижнем, коли було зафіксовано 246 випадків. З них дітей 63 (було 101), інформують у Канівському ЦПМСД.

Разом із тим лікарями центру діагностовано 9 випадків пневмонії. Один пацієнт проходить лікування амбулаторно, ще вісім — стаціонарно. Для порівняння, минулого тижня кількість випадків пневмонії залишалася на такому ж рівні.

Захворюваність на COVID-19 протягом зазначеного періоду не зафіксована — як серед дорослих, так і серед дітей. Важливо зазначити, що летальних випадків серед пацієнтів, які перебували на амбулаторному лікуванні, немає.


« повернутися

Код для вставки на сайт