Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Ще близько 30 безпритульних собак стерилізували у Канівській громаді

Дата: 30.12.2025 11:03
Кількість переглядів: 86

Фото без опису

Продовжуються заходи щодо гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин у Канівській громаді. Так, нещодавно вдалося стерилізувати ще 29 чотирилапих. Нагадаємо, на початку цього року було простерилізовано близько сотні тварин. 

Заходи проведено за організації КП «Місто», ФОП «Притула Наталія Валеріївна» та сприяння волонтерів. Цього разу було стерилізовано собак, які проживають як у Каневі (вулиці Енергетиків, Цегельна, Шухевича, 206 дивізії, в районі лісництва, «хитрого» ринку, «Магніту» тощо), так і в селах громади – Пекарях, Михайлівці, Конончі, Межирічі, Яблуневі.

Усі тварини молоді, які були залишені на вулиці недобросовісними власниками у цьому році, а оскільки вони не були стерилізовані, то стали швидко розмножуватися. Люди, які дали прихисток цим «безхатькам», звернулися по допомогу в стерилізації, - зазначає  голова громадської організації «Альтернативний контроль» Антоніна Малєна.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт