Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Завтра GEM доставить до Канева чергову партію вікон

Дата: 12.01.2026 15:52
Кількість переглядів: 67

Фото без опису

У вівторок, 13 січня ц.р., очікуємо нову партію віконних конструкцій. Цього разу привезуть вікна для багатоквартирного будинку, що розташований за адресою вулиця Героїв Дніпра, 45 та Канівської спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Нагадаємо, у Каневі проходять заходи із встановлення вікон у багатоквартирних житлових будинках та закладах соціальної сфери, які зазнали пошкоджень від масового ракетно-дронового обстрілу 10 жовтня 2025 року.

Заміна вікон відбувається у рамках програми, яка створена американською організацією Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation (HGBF).

Цього разу надійде 112 віконних конструкцій. Загалом же у Каневі GEM замінить близько 700 віконних конструкцій.

До слова, раніше було отримано вікна для будинків №37, №39, №45, №47 по вулиці Героїв Дніпра.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт